Čarodějnický rej v MŠ

V úterý 30.4. 2024 si v dopoledních hodinách zahrajeme v mateřské škole na čaroděje a čarodějnice. Prosíme, ráno přiveďte děti v kostýmech. Součástí kouzelnického dopoledne bude cesta v maskách za pokladem. Předlohou nám bude knížka „Malá čarodějnice“.

Malá čarodějnice je ještě mladá, je jí pouhých 127 let. Bydlí na samotě hluboko v lese v kouzelnickém domku s havranem Abraxasem, který umí mluvit. Moudrý havran je čarodějnici dobrým rádcem, a snaží se na ni dohlížet, aby nevyváděla moc hloupostí, ale pokaždé ji neuhlídá. Malé čarodějnici se velmi často podaří vyvést nějaký pěkný kousek! Nutno ale podotknout, že je to čarodějnice dobrá, takže budeme mít s dětmi těžký úkol. Vymyslet a názorně si předvést, jak takový dobrý skutek vypadá.