top of page

Slavnost svatého Martina

Vážení přátelé školy, vážení rodiče,

srdečně vás zveme na školní SLAVNOST SV.MARTINA do areálu MŠ Němčice

(zahradní amfiteátr) v úterý 8. 11. 2022 od 16:45 hod.

Děti z MŠ si pro vás připravují tak jako v loňském roce hudební vystoupení a poté jste všichni srdečně zváni do lampionového průvodu. Vás rodiče prosíme o účast a o zajištění lampionů pro své děti. Po vystoupení dětí se lampiónový průvod vydá po chodníku k Němčické hospůdce, kam za zvuku fanfár přijede od hřiště Na Pašti Martin na svém bílém koni. Je to předzvěst toho, že příchod zimy (sněhové nadílky) lze očekávat každým dnem. Alespoň dle pranostiky. V přírodě ubývá světla a tepla. Martinův dobrý skutek symbolizuje lásku a štědrost, která by v tomto předvánočním čase měla vstoupit do našich srdcí. Bílý kůň je objednán z Apolenky (Spojil).

Těšíme se na vás!
126 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page